CNC OBRÁBANIE PLASTOV A KOVOV

Ponúkame možnosť spracovania plastov frézovaním a sústružením, vrátane možnosti dodávok základných polotovarov. Ponúkame voľné kapacity na výrobu výrobkov nie len z plastov, ale aj kovov, peny, neželezných kovov, kompozitov a dreva na 3-osích CNC obrábacích centrách a 3-osom CNC routry s pracovnou plochou do 2000 x 3000 mm a do hrúbky materiálu 80 mm. Sme schopný realizovať výrobu nie len vo väčších sériách, ale aj kusové zákazky.

Technológie

CNC sústruhy

CNC router

CNC routerom dokážeme rezať a frézovať plastové aj drevené materiály a čiastočne materiály z neželezných kovov a kompozitov, ktoré nie sú vhodné na spracovanie laserom.

CNC sústruhy

Pre opracovanie rotačných súčiastok sa využívajú dva CNC sústruhy s maximálnym obežný priemerom nad lôžkom 600 mm. Maximálna dĺžka opracovávanej súčiastky je až 1000 mm. Pri dlhších tyčiach je možné využiť priechodné vreteno, do priemeru tyče Ø70mm.

CNC obrábacie centrá

Naša spoločnosť má vo svojom strojovom parku aj dve CNC 3-osé obrábacie centrá. Tieto CNC obrábacie centrá dokážu obrábať podľa parametrov v osi X-750 mm, osi Y-500 mm, osi Z-510 mm a rozmerom stolov 850x500mm, 1230x410mm. Avšak pri využití bočných otvorov je možné obrábať aj dlhé súčiastky.

Rezané materiály

Kovy

Kovy

Prednosťou technológie CNC obrábania je vysoká presnosť tolerovaných rozmerov a rýchlosť výroby jednoduchých aj zložitých oceľových, medených, bronzových, mosadzných, hliníkových výrobkov ako aj výrobkov z nehrdzavejúcej ocele a pod.

Plasty a kompozity

Plasty a kompozity

Opracovanie rôznych druhov technických plastov PA6, PA66, PEHD, PEEK, PTFE, ich modifikácie ako sú PTFE + Bronz, PTFE + sklo a iné.

Dodanie podkladov

1. varianta V elektronickej forme vo formátoch cad /.dwg,.dxf/ -preferovaná varianta.

2. varianta Výkres v papierovej forme, prípadne náčrtok s rozmermi, na základe ktorého spracujeme potrebnú dokumentáciu v elektronickej forme.

Naše služby

CNC sústruhy Našim zákazníkom ponúkame komplexný servis, vrátane možnosti dodania základných materiálov priamo od nás, čím sa celý proces od dodania podkladov až po dodanie finálneho výrobku priamo k vám môže výrazne skrátiť a zároveň sa pozitívne odrazí aj na cene výsledného produktu.

Materiály z našej ponuky :

Oceľové plechy
Plechy a platne z nehrdzavejúcej oceľe
Hliníkové plechy
Farebné kovy (mosadz, meď)
Technické plasty a kompozitné materiály

O nás

Spoločnosť Wittex Plus s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 1999 orientuje na riešenia v oblasti priemyselných tesnení a tesniacich materiálov pre rôzne priemyselné odvetvia.

Stala sa významným dodávateľom tesniacich riešení pre široké spektrum zákazníkov od strojárenského, cez petrochemický, chemický, energetický, plynárenský až po potravinársky priemysel.

Súčasťou našej ponuky je výrobná činnosť, kde ponúkame naše výrobné kapacity pre zákazkovú výrobu, či kooperačné práce hlavne pri využití technológií delenia a opracovania materiálov vodným lúčom, obrábanie materiálov na CNC obrábacom centre, CNC a konvenčných sústruhoch, počítačom riadených rezacích plotroch alebo vysekávaním na výstredníkových a hydraulických lisoch.

Ďalšou významnou oblasťou, ktorou sa spoločnosť zaoberá je distribúcia priemyselných materiálov, ako je: guma, technické plasty, priemyselné textílie, termoizolačné materiály, geosyntetické materiály.

Žiadosť o ponuku

Meno / Firma*
Mesto / Obec
E-mail*
Telefón*
Správa*
 
* označené položky sú povinné

Kontaktujte nás

WITTEX plus, s.r.o.
Piešťanská 87
Veľké Kostoľany
92207

IČO : 36231720
DIČ : 2020187895
IČ DPH : SK2020187895

Zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu Trnava, Odd. Sro,
Vložka 11416/T


Prevádzka:
WITTEX plus, s.r.o.
Piešťanská 102
Veľké Kostoľany
92207
fax : +421 33 778 13 04
tel. : +421 33 771 90 74
        +421 33 771 90 75
email : predaj@wittex.sk
www :  www.wittex.sk